تبلیغات
پایگاه تفریحی - گواردیولا: در این فصل لالیگا قهرمان نخواهیم شد
تاریخ : یکشنبه 28 اسفند 1390
نویسنده : میلاد

  او در پایان این مسابقه با اشاره به عملکرد پالوپ، دروازه بان سویا گفت:« ما در جریان بازی نتوانستیم از تمام فرصتهایی که داشتیم بهره ببریم. پالوپ هم بازی درخشانی را به اجرا گذاشت و پنج یا شش موقعیت تک به تک را مهار کرد ولی دتا پایان بازی، دیدار بازی را شاهد بودیم. خوشحالم که توانستیم در زمین سختی مثل سانچس پیسخوان به پیروزی برسیم.»

مربی کاتالان ادامه داد:« ما دوست داشتیم که می توانستیم تا پایان رقابتهای این فصل به رقابت بپردازیم ولی فکر می کنم که این اتفاق ممکن نیست.»

آبیدال در اذهان همه بود:« هر روز به یاد آبیدال هستیم. این اولین بازی ما بعد از اعلام رسمی این خبر بود. همیشه باید آبیدال هستیم.»

این درحالی است که سویا که میچل را روی نیمکت مربیگری اش می بیند، سختی های زیادی را برای شاگردان پپ ایجاد کرد. گواردیولا با تمجید از تیم حریف گفت: «سویا تیمی فوق العاده و یک مربی فوق العاده دارد. آنها همیشه برای ما مشکلات زیادی را ایجاد می کنند و کنترل بازیکنان سویا کار خیلی سختی است. سویا تیمی است که شرایط خوبی دارد. از همین رو ارزش زیادی رای این برد قائلیم. حسرت می خوریم که نتوانستیم از روی فرصتهای متعددی که خلق کردیم، به گل برسیم.»

 گواردیولا قهرمانی دررقابتهای لالیگا را عملا غیرممکن می داند:« این تیم اگر یک ویژگی مشخص داشته باشد، آن رقابت کردن است. تیم دیگری است که نتایج بهتری نسبت به ما کسب کرده و این فاصله میان دو تیم وجود دارد. »

او در پاسخ به سوالی درمورد احتمال قهرمانی بارسا در لالیگا گفت: «ما را فراموش کنید. در لالیگا قهرمان نخواهیم شد.»

پپ درادامه یادآوری کرد که بارسلونا با فکر به بازی بعدی اش در لیگ قهرمانان اروپا به بازیکنان کلیدی اش استراحت نخواهد داد و گفت:« هیچ بازیکنی را ذخیره نمی کنیم و روی نیمکت نمی گذاریم. هیچ دیداری نیست که ما در آن به قصد برد به میدان نرویم.»

بخش پایانی صحبتهای پپ که در روزنامه مارکا بازتاب یافت، به یاد و خاطره باسورا، اسطوره باشگاه کاتالان که روز گذشته درگذشت اختصاص داشت:« بازیکنان می خواستند یک دقیقه سکوت را به احترام باسورا رعایت کنند.همه برایم تعریف کرده اند که او انسان فوق العاده ای بوده. بازیکنی از تیم افسانه ای که یکی از بهترین تیمهای تاریخ بارسا بوده.»
:: مرتبط با: اخبار ورزشی ,
:: برچسب‌ها: گواردیولا: در این فصل لالیگا قهرمان نخواهیم شد ,
شما با کدام دامنه وارد سایت شدید


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :